Movies
Ratings
11
Life of PiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
EmperorRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5