Movies
Ratings
177
Every Man for HimselfRated ★ 4.0
Les CarabiniersRated ★ 5.0
Hail MaryRated ★ 3.5
WeekendRated ★ 3.5
La ChinoiseRated ★ 3.5
Film SocialismeRated ★ 3.5
AlphavilleRated ★ 4.0
Masculin FémininRated ★ 4.0
All the Boys Are Called PatrickRated ★ 4.0
Goodbye to LanguageRated ★ 3.5
King LearRated ★ 4.5
Charlotte and Her BoyfriendRated ★ 4.0
Lettre a Freddy BuacheRated ★ 3.5
Je Vous Salue, SarajevoRated ★ 3.5
Origins of the 21st CenturyRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.5
First Name: CarmenRated ★ 4.0
A Woman Is a WomanRated ★ 4.0
2 or 3 Things I Know About HerRated ★ 4.5
Histoire(s) du Cinéma: Only CinemaRated ★ 5.0