Movies
Ratings
51
Primal FearRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0