Titles you rated
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0