Movies
Ratings
116
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
ContactRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5