Series
Ratings
181
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 4.0
ZENSHURated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5