Titles you rated
It Could Happen to YouRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.5
21 & OverRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Z for ZachariahRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Grown UpsRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 4.5
The LunchboxRated ★ 4.0- PMS CopRated ★ 0.5
Collage of Our LivesRated ★ 1.0
A Ghost StoryRated ★ 1.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 3.0