Movies
Ratings
382
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5