Series
Ratings
267
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 0.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 1.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Dr. BrainRated ★ 0.5