Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Sweet and Salty OfficeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.5- M&MRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0