Titles you rated
The Foul KingRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
FelonRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0