Movies
Ratings
46
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0