Movies
Ratings
311
BlindnessRated ★ 0.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 0.5
PadakRated ★ 0.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 1.0
Dear JohnRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 1.5
CloserRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 2.0