Movies
Ratings
381
JokerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0