Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5