Series
Ratings
74
TriggerRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Never Give UpRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0