Titles you rated
Summer WarsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5