Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.5