Movies
Ratings
1119
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
 
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
 - Hansan ReduxRated ★ 4.0
 
The King of KingsRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
 - My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 
Matt Rife: Natural SelectionRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5