Titles you rated
- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 3.5- Soul HunterRated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.5
- RPG Densetsu HepoiRated ★ 3.5
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
- 태권왕 강태풍Rated ★ 2.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0- 스피드왕 번개Rated ★ 4.0
- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 3.0
- Burn! Top StrikerRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Mr. BogusRated ★ 3.5- Montana JonesRated ★ 3.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0