Series
Ratings
15
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5