Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0