Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0