Series
Ratings
30
You're My PetRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0