Movies
Ratings
226
The OutlawsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0