Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Bullet TrainRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5