Movies
Ratings
565
Café SocietyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0