Series
Ratings
163
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Domestic GirlfriendRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
Redo of HealerRated ★ 3.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Rules of LoveRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
In/SpectreRated ★ 3.5
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 3.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0