Movies
Ratings
879- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5