Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5