Titles you rated
The SummerRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.0
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BooksmartRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 3.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5