Movies
Ratings
316
21 GramsRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.5
SnatchRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Our Idiot BrotherRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0