Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0