Movies
Ratings
742
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 2.5
After YangRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 2.5
Fair PlayRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0