Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.0
Yakamoz S-245Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0