Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 3.5
Perfect SenseRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 4.0
Not Safe for WorkRated ★ 3.5