Titles you rated
HancockRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0