Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Oh My Goddess! OVARated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0