Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 1.0