Titles you rated
What IfRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 3.0
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5