Titles you rated
The Return of JafarRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
HitchRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0