Movies
Ratings
560
ArmageddonRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
Lovely RivalsRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.0
BasquiatRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 1.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0