Movies
Ratings
423
FoxcatcherRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Santa BarbaraRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0