Movies
Ratings
192
OppenheimerRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5