Movies
Ratings
137
Tabloid TruthRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0