Series
Ratings
13- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0