Movies
Ratings
762
No Other ChoiceRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0