Titles you rated
HindsightRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0