Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
300Rated ★ 2.5
The RockRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5