Movies
Ratings
42
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5